ТОВ "Глобал-Сіті-Нет" Міська комп'ютерна мережа

Про компанію

МІСЬКА КОМП'ЮТЕРНА МЕРЕЖА ТОВ "ГЛОБАЛ-СІТІ-НЕТ"


З усіх питань звертайтеся:
м Чорноморськ вул. Лазурна 7б,
Тел.  (04868) 34-888 моб. +380 (67) 534-89-08, моб. +380 (63) 956-72-97 (Viber)
Web: www.gcn.ua, e-mail: support@gcn.ua

 

Графік роботи абонентського відділу
Пн-Пт з 9:00 - 18:00
Субота з 9:00 - 15:00

 

Технологія


ОКС ТОВ "Глобал-Сіті-Нет" являє собою кабельну структуру з магістральними швидкостями 100-1000Мбіт / с (full duplex, оптоволокно) і можливістю підключення кінцевого абонента кручений парою, або оптоволокном на швидкості 100 Мбіт / с і більше.

На відміну від інших технологій кабельних мереж, стандарти 100Base-TX, 100Base-FX, а також 1000BASE-X (Gigabit Ethernet), IEEE 802.11 / g (Wireless Ethernet) і WiMax використовувані при побудові нашої мережі, є на сьогоднішній день найбільш високошвидкісними технологіями дуже активно розвиваються в усьому світі. І що не менш важливо, дані технології дозволяють дуже гнучко розширювати мережі, збільшуючи їх пропускну здатність і стабільність.

Простіше кажучи, в будь-яку точку мережі зазнає перевантаження, можна підвести оптичну лінію і збільшити продуктивність всієї мережі в кілька разів. Центральний вузол нашої мережі вже сьогодні має сумарну пропускну спроможність магістралей близько 1Гбіт / с. В 2005 роках було розпочато перший етап будівництва міської оптоволоконної мережі, в якому так само взяло участь Іллічівське кабельне телебачення.

Як учасник проекту, ми отримали можливість, використовуючи власні оптоволоконні лінії, значно розширити територію обслуговування мережі, збільшити надійність і якість зв'язку, а також збільшити швидкість на основних магістралях до 1Гбіт / с. 

 


Можливості


Територіально наша мережа покриває майже всю частину, а так само прилеглі райони міста. Завдяки цьому наші абоненти мають можливість організовувати високошвидкісні межофісние віртуальні мережі і застосовувати необхідні для бізнесу додатки, такі як мережеву бухгалтерію "1С", відеоспостереження і конференції, управління віддаленими серверами, файловий обмін і багато іншого. 

 


Переваги


Для клієнта, організація виділеної лінії при підключенні до нашої мережі, при мінімальних витратах - 250 гривень за порт, включаючи вартість необхідних матеріалів і клієнтського обладнання, дозволяє досягти максимально можливої ​​швидкості з'єднання (10-100Мбіт / сек), пропонованої сьогодні на ринку для кінцевого користувача .

Так як Вам прокладають окремий кабель, підключення до мережі - постійне, що не лімітуються і не тарифікуються за часом. Ви не будете більше використовувати для зв'язку свою телефонну лінію, тим більше що технологія дозвону дуже низкоскоростная і давно застаріла. Цінова політика компанії - дуже важлива деталь.

Клієнта не хочеться відштовхувати ні високою ціною, ні низьким рівнем якості. Але ці речі, як шальки терезів, пов'язані один з одним. Ми регулярно, як тільки з'являється можливість, намагаємося зробити нашу послугу більш доступною і якісною.