ТОВ "Глобал-Сіті-Нет" Міська комп'ютерна мережа

Абонентам

Home-Wi-Fi

«Home-Wi-Fi»:

Скориставшись послугою «Home-Wi-Fi» ви отримуєте такі переваги:

  • Можливість підключення декількох пристроїв до мережі Інтернет одночасно
  • Забезпечення швидкості бездротового з'єднання до 300 Мбіт / с - ідеальна для додатків, чутливих до переривання, таких як, наприклад, онлайн-перегляд відео, ігри по мережі і IP-телефонії
  • Технологія 2T2R MIMO забезпечує підвищену пропускну здатність на великих відстанях
  • Швидка настройка захисту (шифрування WPA) одним натисканням кнопки QSS
  • Підтримка функції WDS для розширення вашої мережі
  • Підтримка функції QoS гарантує якість роботи з додатками мультимедіа та IP-телефонією
  • Підтримка функції батьківського контролю для обмеження доступу до певних Інтернет-ресурсів
  • Підтримка функції віртуального сервера, спеціальних додатків і DMZ дозволить створити веб-сайт у вашій локальній мережі
  • Зворотна сумісність з пристроями, що підтримують стандарти 802.11b / g
  • Гладка поверхня, можливість кріплення на стіну або горизонтальної установки на столі

 

Адміністрація мережі Глобал Сіті Нет пропонує своїм абонентам, які мають два і більше комп'ютерних пристроїв, різні варіанти вирішення питання одночасного доступу в мережу і Інтернет. Дані приклади дозволять абонентам істотно збільшити зручність роботи в мережі.

Організація міні-локальної мережі в квартирі, використовуючи маршрутизатор


Тип підключення, що дозволяє включити до незалежних комп'ютерних пристроїв в квартирі і не вимагає закладу додаткової лінії. У будь-якому місці квартири встановлюється спеціалізований маршрутизатор (роутер), в який з одного боку включається кабель комп'ютерної мережі Глобал Сіті Нет а з іншого - до ліній до абонентських ПК в квартирі. Всі розрахунки абонента виробляються по одному логіну та рахунку.


Організація міні-локальної мережі, використовуючи бездротову точку доступу


Тип підключення, що дозволяє включити декілька незалежних провідних і бездротових комп'ютерних пристроїв в квартирі і не вимагає закладу додаткової лінії в квартиру. У будь-якому місці квартири встановлюється бездротова точка доступу (Wi-Fi роутер), в яку з одного боку включається кабель комп'ютерної мережі Глобал Сіті Нет, а з іншого - до 4х ліній до абонентських ПК + бездротової порт для підключення будь-яких Wi-Fi пристроїв сумісних з стандартом 802.11g на швидкості до 54 / 108Mбіт / с (ноутбуки, смартфони, КПК). Всі розрахунки абонента виробляються по одному логіну та рахунку.

Організація міні-локальної мережі в квартирі, використовуючи програмний шлюз


Тип підключення, що не вимагає закладу додаткової лінії в квартиру. Один з комп'ютерів призначається шлюзом, другий ПК працює через нього. Обсяг робіт включає установку другого мережевого адаптера в комп'ютер-шлюз, проведення потрібної кількості кабелю до другого ПК і первинне налаштування комп'ютера-шлюзу. Для роботи в мережі на додатковому ПК, комп'ютер-шлюз повинен бути неодмінно включено. Оплата за послуги мережі стягується тільки за одну абонентську лінію.

 

 
Про технологію Wi-Fi

Wi-Fi або Wireless Fidelity - це сімейство протоколів бездротової передачі даних IEEE 802.11x, яке у всьому світі стало де-факто стандартом для організації бездротових офісних і публічних мереж завдяки своїм багатьом перевагам, як швидкості до 300 Мбіт / с, надійності і захищеності передачі даних. Технологія Wi-Fi підтримує роумінг користувачів, що дозволяє переміщатися від однієї точки доступу (APN) до іншої без розриву з'єднання. В середньому радіус дії однієї точки доступу становить до 100 м.